Український лідер під час брифінгу 26 лютого прокоментував фінальний варіант угоди зі США про корисні копалини. Президент заявив, що головні питання, які він порушував, у тексті документа відображені належним чином, пише видання «НБН».
Як пояснив гарант, для нього було важливо, щоб Україна не була боржником, тож у договорі немає ні 500, ні 350, ні 100 мільярдів боргу. Зеленський вважає, що це було б несправедливим по відношенню до нашої країни.
Глава держави уточнив, що угода з Америкою про корисні копалини враховує інтереси України та є партнерським проєктом. Також президент дуже хотів, щоб у документі з’явилося хоча б речення «гарантії безпеки України».
Український лідер додав, що великий успіх цього договору залежатиме від його розмови із главою Білого дому.