Історична подія на іспанському чемпіонаті: футболіст зі збірної України оновив місцевий рекорд

Артем Довбик перейшов у «Жирону» буквально тиждень тому, 6-го серпня, після підписання підписавши 5-річного контракту — іспанський клуб заплатив за українця 6 000 000 євро, з яких 450 000 євро відійшли датському «Мідтьюлланну», що володіє частковими правами на нашого футболіста, і така дорога угода вже приносить перші разючі плоди.

Артем Довбик.

Фото - gettyimages.com

Про те, що 26-річний нападник із нашої країни Артем Довбик, який нині грає за «Жирону», після забиття голу в поєдинку у 1-му турі чемпіонату Іспанії з футболу, тепер увійде в історію «Ла Ліги» як перший українець у турнірі, що відзначився приголомшливим результатом із подачі свого співвітчизника Віктора Циганкова, пише «НБН», посилаючись на матеріал «Обозревателя».

Зокрема, для досягнення такого рекорду, Довбику вистачило всього лише 8 хвилин 29 секунд: українець одразу після виходу у 2-му таймі на заміну допоміг «Жироні» уникнути поразки в матчі з «Реалом Сосьєдадом» — матч завершився з рахунком 1:1, а Артема, зрештою, визнано кращим гравцем на цій зустрічі.

Футбольні аналітики «WhoScored» виставили Довбику 7,2 бала, а «SofaScore» — 7,3, і це — найвищі оцінки в його команді.

Раніше ми писали про те, як культовий Мессі вивів «Інтер-Маямі» в півфінал «Кубка Ліг».