Бої за Бахмут: командир батальйону Нацгвардії повідомив про ситуацію навколо міста

Командир батальйону «Свобода» Національної гвардії України Петро Кузик повідомив, що ситуація на Бахмутському напрямку на сході країни залишається стабільно важкою.

Бахмут

Бахмут. Фото – frontliner.com.ua

Військовий нагадав, що запеклі бої за Бахмут Донецької області тривають із серпня, путінські війська постійно намагаються продавити оборону українських захисників, шукають слабкі місця, інформує «НБН» з посиланням на «Апостроф».

Кузик зазначив, що окупанти активізувалися за багатьма напрямами завдяки мобілізованим та ув’язненим з РФ. Загарбники намагалися обійти місто і з лівого боку, і з правого, але ЗСУ відбивали всі ворожі атаки.

Путінські війська зазнають колосальних втрат, проте скільки їх у них самі не розуміють, адже на штурм Бахмута кидають розрізнені підрозділи кадрових військових, кадирівців, ПВК «Вагнер», ув’язнених.

При цьому росіяни небезпечні та постійно змінюють тактику, підлаштовуючи під кількість оборонного озброєння та підрозділів в обороні ЗСУ. Окупанти навіть передягаються у форму українських військових та пускають перед собою наших полонених.

«Вони досить небезпечні та підступні. Але ні до Нового року, ні до наступного нового року Бахмут не візьмуть», – запевнив комбат.

Раніше речник Східного угруповання ЗСУ озвучив втрати ЗС РФ під Бахмутом і розповів, до чого готується армія Путіна.

Exit mobile version