Армія Путіна продовжує йти в бій вночі, незважаючи на дефіцит обладнання та досвіду – розвідка Великобританії

Британська розвідка прокоментувала нічні битви «другої армії світу» на фронті в Україні. Фахівці розповіли, що російські загарбники проводять такі операції, незважаючи на брак досвіду та необхідного обладнання.

Втрати окупантів

Фото – ЕРА

Британська розвідка у своєму звіті пояснила, чому у путінських окупаційних сил на полі бою в Україні виникли проблеми з нічними бойовими діями, інформує «НБН» із посиланням на сторінку Міністерства оборони Сполученого Королівства у соцмережі Х.

У повідомленні сказано, що російським окупантам не вистачає обладнання для бойових дій у темний час доби, зокрема, приладів нічного бачення та камер для слабкого освітлення для БПЛА. Зазначається, що «визволителі» часто просять у своїх родичів та прибічників ПНБ, тоді як українські військові отримують ці прилади від партнерів Києва.

Вести ефективні бойові дії вночі загарбникам заважає не лише дефіцит техніки. У розвідці Великобританії пояснили, що росіяни рідко приділяли увагу навчанням у темний час доби. В армії Путіна робили акцент на стандартних заходах вдень, щоб вразити командування. При цьому окупанти заявляють, що захисники рухаються здебільшого вночі.

Раніше американські аналітики розповіли про темпи втрат «другої армії світу» на фронті в Україні.

Exit mobile version