Годзенко в ефірі Армія TV розповів про бої на Новопавлівському напрямку. За його словами, у цій зоні фронту росіяни традиційно не шкодують своєї піхоти, спалюючи її в атаках. ЗС РФ використовують усі три варіанти штурмів, інформує видання «НБН».
Військовослужбовець зазначив, що окупанти атакують малими піхотними групами і на мотоциклах/квадроциклах, і на важкій техніці. За останнього сценарію росіяни задіють кілька одиниць БМП і БТР, іноді використовують МТЛБ. Зазвичай із цими бойовими машинами їде один-два танки.
За його словами, ворог оснащує техніку купою систем РЕБ, проте оператори дронів батальйону «Рейд» все одно її «розколупують». Знищувати бронемашини легше, проте складніше «мінусувати» мотоцикли та гольф-кари, тому що цей транспорт маленький, швидкий і маневрений.
Як повідомляли ЗМІ, Кремль має намір скористатися «мирним ультиматумом» Трампа, щоб виснажити Сили оборони України на фронті.