Про те, що протягом останніх кількох днів інтенсивність атак з боку «другої армії світу», яка намагається просунутися на Авдіївському напрямку, помітно скоротилася, пише «НБН», посилаючись на інформацію, що пролунала від офіцера 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сергія Цехоцького в період трансляції єдиного телемарафону на YouTube-каналі «ТСН».
За словами Цехоцького, на активності окупантів позначилася кількість їхніх безглуздих атак, просто кажучи, — традиційних «м’ясних штурмів». Усвідомивши, що успіху на цій фронтовій ділянці їм не досягти подібними діями, «визволителі» вдалися до іншої методики — збільшили чисельність безпілотників різних типів, зокрема, в розвідувальних цілях.
Таким чином, війська Путіна поки що вирішили перегруповуватися, і провести глибоке вивчення обстановки. Утім, на Авдіївському напрямку одночасно з припиненням піхотних штурмів, посилилися артилерійські обстріли, а також РФ більше атакує дронами-камікадзе.

Раніше ми писали про те, яких втрат зазнали російські війська протягом останнього тижня.