Як пише Euractiv, 14 травня країни-члени ЄС погодили 17-й пакет антиросійських санкцій для посилення тиску на Кремль напередодні очікуваної зустрічі Путіна та Зеленського у Стамбулі. За обмеження проголосували й дружні РФ держави – Угорщина та Словаччина.
Видання уточнило, що нові санкції проти країни-агресорки остаточно схвалять глави МЗС держав-членів Європейського Союзу 20 травня у Брюсселі, інформує «НБН».
Журналісти, посилаючись на слова європейських дипломатів, розповіли, що Угорщина та Словаччина, які традиційно блокують обмеження ЄС щодо Росії, підтримали новий пакет санкцій.
Як уточнили співрозмовники ЗМІ, «друзі Путіна» визнали, що нові обмеження проти держави-терористки «відносно слабкі» і відмовилися блокувати рішення Євросоюзу.