Як інформує «НБН» із посиланням на відомості та матеріал, розміщені в офіційному Telegram-каналі президента Володимира Зеленського, цієї ночі країна-агресор укотре вчинила воєнний злочин проти населення нашої держави.
Як стало відомо, у Полтаві російські терористи поцілили в житловий будинок, повністю зруйнувавши під’їзд, унаслідок чого 10 людей травмовано (включно з дітьми), і, на жаль, загинули 3 людини. На місці «прильоту» не припиняється робота всіх необхідних служб, які рятують постраждалих, надаючи весь спектр необхідної допомоги.
Крім того, зафіксовано пошкодження в місті Запоріжжя, а також в Одеській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Київській областях: станом на 10:19 відомо про 6 поранених. Також, у Харкові 1 людину вбито атакою ударного дрона (4 — поранені), і життя 2 людей забрано російським обстрілом Сумської області.
Зеленський резюмував:
Кожен такий терористичний акт доводить, що нам потрібно більше підтримки в захисті від російського терору.
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що Федоров показував наслідки нічної атаки РФ на Запоріжжя.