Шольц висловився про військову допомогу Україні: чи продовжить Німеччина постачати зброю

Глава німецького уряду Олаф Шольц висловився щодо надання військової допомоги Україні, повідомивши, чи продовжить Берлін передачу озброєння Києву.

Олаф Шольц

Олаф Шольц. Фото – meta.ua

Під час виступу в Бундестазі канцлер ФРН заявив, що жорстокість кремлівського диктатора Володимира Путіна в Україні, використання ним енергії та голоду у якості зброї стало справжнім випробуванням для європейських країн та всього світу, інформує «НБН» із посиланням на «Укрінформ».

Шольц наголосив, що президент-агресор тероризує українців, використовує безвідповідальну риторику про застосування ядерної зброї та хоче розколоти світ, намагаючись грати на слабкостях Заходу.

«Ми не дозволимо нас розділити. Путін не досягне своєї мети», – заявив федеральний канцер.

Глава німецького уряду додав, що європейські держави солідарні одна з одною та з Україною. Тому плани Путіна не збудуться завдяки мужності українців та допомозі іноземних союзників Києва.

За словами політика, найбільше Україні зараз потрібні засоби для протиповітряної оборони та артилерія. Він нагадав, що ЗСУ отримали одну ППО IRIS-T, яку Берлін передав раніше, ніж планував, і невдовзі в Україну доставлять ще три такі системи.

«Ми їй допомагатимемо стільки, скільки потрібно», – запевнив канцлер ФРН.

Нагадаємо, що Олексій Арестович розповів про «золотий збройовий дощ», який посипався на нашу країну після останньої зустрічі у форматі «Рамштайн».

Exit mobile version