Кулеба прокоментував відставку Ліз Трасс: чи це може вплинути на допомогу Україні

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував відставку глави уряду Сполученого Королівства Ліз Трасс. Дипломат розповів, чи вплине такий крок прем'єр-міністра Великобританії на допомогу нашій країні.

Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба. Фото - ru.krymr.com

В ефірі національного телемарафону Кулеба висловився про відставку Ліз Трасс, пояснивши, чим могло бути викликане рішення британського прем’єра, інформує «НБН».

На думку глави МЗС України, ймовірно, главу британського уряду спонукали подати у відставку серйозні внутрішньопартійні баланси. Дипломат додав, що він планував після інтерв’ю відправити прем’єр-міністру Великобританії коротке повідомлення зі словами підтримки.

Міністр закордонних справ зазначив, що в нашій країні перебої можуть бути лише з електроенергією, яких можна уникнути, якщо дбайливо ставитися до цього. Дипломат запевнив, що перебоїв із підтримкою України не буде.

Також керівник МЗС розповів про підготовку до саміту «Великої двадцятки» в Індонезії, куди може приїхати кремлівський диктатор Володимир Путін. За його словами, учасники G20 працюють над тим, щоб глава РФ почував себе в ізоляції на зустрічі.

Exit mobile version