Як інформує «НБН» із посиланням на матеріал Kamp-Sport, керівництво львівського клубу не має наміру подавати заявку на участь у новому розіграші чемпіонату Екстра-Ліга (відбувається в залах).
Як стало відомо, ключова причина вищеописаного рішення — ключовий спонсор «Енергії», компанія «Львівобленерго», бажає скоротити обсяг фінансування клубу, і перенаправити вивільнені кошти на просування молоді.
Таким чином, діяльність львівської команди може продовжитися, але лише з урахуванням акценту на розвиток і підтримку перспективної молоді.
Підтвердження зазначених змін — чинним гравцям дозволили піти в нові команди, всупереч строкам контрактів, що не закінчилися:
- Андрій Цілик продовжить кар’єру в «Сухій Балці»;
- Андрій Теряєв — в «Аврорі».
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що в УПЛ перераховували імена найкращих гравців, тренерів і арбітрів сезону 2024/2025.