Деокупація Херсона: військовий експерт розповів про найкращий спосіб звільнення міста

Військовий експерт, полковник запасу Петро Черник висловився про деокупацію Херсона, назвавши найкращий спосіб визволення міста. Він пояснив, чому в цій ситуації метод лобових атак є неприйнятним для ЗСУ.

Окупований Херсон

Окупований Херсон. Фото – gettyimages.com

Коментуючи контрнаступ армії України на Херсонщині, Черник зазначив, що наші військові показують майстерність та демонструють, що вони давно перехопили стратегічну ініціативу. За його словами, ЗСУ створюють умови для перелому у війні, інформує «НБН» із посиланням на «Обозреватель».

Військовий експерт зазначив, що у РФ відбувається повноцінна мобілізація, а не часткова, як заявляли у Кремлі. Крім того, лінія фронту досить велика, тому найближчими тижнями на її окремих ділянках з’являться щонайменше 100 000 новобранців.

За словами Черника, будь-які лобові атаки супроводжуються величезними втратами і для ЗСУ неприйнятно кидати своїх солдатів на забій, оскільки кожен із них безцінний. Він стверджує, що для деокупації Херсона краще обрати тактику великої та стратегічної облоги.

Раніше радник голови ОПУ Олексій Арестович розповів про складні умови, в яких доводиться воювати «елітним» підрозділам та частинам армії Путіна під Херсоном.

Exit mobile version