В ефірі національного телемарафону міський голова розповів, що окупанти тероризують не лише дорослих, а й не шкодують дітей, інформує «НБН».
За словами Федорова, мелітопольські школярі щоранку проходять перевірку. Росіяни обшукують учнів перед заняттями, при цьому початок уроків перенесли на півгодини. Окупанти побоюються, що діти можуть принести щось до школи, що їм не подобається.
Водночас, як зазначив мер, із Мелітополя почали збігати вчителі-колаборанти. Оскільки зрадники України, які працювали за російськими програмами, залишають місто, деякі навчальні заклади зіткнулися з дефіцитом персоналу. Зокрема, закрилася школа №13, звідки звільнилися навіть завгоспи та секретарі.
Нагадаємо, що у загарбників та колаборантів розпочалася паніка після вибуху на Кримському мості. Окупанти та зрадники України вирішили залишити місто й попрямувати до Бердянська чи РФ.