Ляльки, м’які іграшки, набори для творчості, настільні ігри — популярні іграшки для дівчат, яким вони обов’язково зрадіють. Але щоб юна леді гідно оцінила подарунок, не варто купувати перший ліпший товар. Що подарувати дівчинці на день народження, навіть якщо вона має все, — розповідаємо далі у статті.
На що звертати увагу під час вибору
Обираючи найкращий у світі подарунок, насамперед необхідно враховувати інтереси дитини. Якщо дитина любить читати, можна презентувати їй цікаву книгу. Якщо захоплюється мистецтвом — придбати мольберт або великий набір для малювання. Дівчатка, що виявляють інтерес до макіяжу, неодмінно зрадіють набору косметики. А якщо дитина любить робити зачіски, їй можна подарувати ляльку-манекен з довгим волоссям, яке можна заплітати та прикрашати.
Вік дитини — ще один критерій, який важливо враховувати. Іграшка для дівчинки до 3 років не повинна мати дрібних і гострих деталей, що можуть становити небезпеку для малечі. Старшим дітям можна дарувати складніші варіанти. Наприклад, конструктори або пазли, що складаються з багатьох елементів. Підліткам підійдуть інтерактивні розваги — діти віком від 10–12 років «знайдуть спільну мову» з цифровою технікою або роботами, що вміють говорити та виконувати нескладні команди.
![подарунок на день народження](https://nbnews.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/49.png)
Найкращі подарунки дівчаткам на день народження
Ось кілька ідей корисних, цікавих та популярних подарунків для дівчаток різного віку.
- М’які кубики, ігрові килимки та нескладні конструктори. Підійдуть навіть однорічним малюкам. Такі іграшки не лише зможуть захопити дитину на довгий час, а й сприятимуть розвитку дрібної моторики.
- Іграшкові меблі та дитяча техніка. Відмінний варіант для дівчаток 3–6 років. У цьому віці маленькі принцеси повторюють дії дорослих, тому приготування обіду на власній кухні принесе їм неабияке задоволення. Виробники пропонують різноманітні ігрові комплекти: холодильники, духовки, мікрохвильові печі, кухонні куточки та ванні кімнати.
- Дитячий туалетний столик, ушухлядах якого дитина зможе зберігати косметику, гребінці, шпильки, браслети та інші різноманітні аксесуари. Така іграшка сприятиме розвитку смаку та стилю, що особливо важливо для дівчаток від 5 років.
- Красива м’яка іграшка швидко стане найкращим другом дитини будь-якого віку. З нею можна вирушити на прогулянку або влаштувати чаювання в ігровому будиночку. Реалістичний плюшевий вихованець потішить дівчинку, що мріє про цуценя або кошеня. А м’які герої з улюблених мультфільмів і казок стануть вірними товаришами у пригодах.
- Ляльковий набір. З раннього віку дівчатка люблять грати в ляльки та колекціонувати їх. Дитині до 5 років буде цікаво проводити час з пупсами, а старшим дівчаткам краще купити Барбі з кількома неймовірними комплектами вбрання. Якщо ж до цього подарунка додати іграшкові меблі або цілий ляльковий будинок — дитина буде в захваті!
- Набір для творчості або дослідів. Чудовий подарунок для дівчинки, що вже ходить до школи. Дитина з задоволенням майструватиме гарні іграшки та прикраси, отримуючи нові знання і навички.
Універсальний подарунок — бути чи не бути?
Є маса універсальних подарунків, які можна подарувати дитині, якщо ви нічого не знаєте про її вподобання. Це можуть бути ігрові килимки, пазли, конструктори, планшети для малювання. До речі, всі перераховані вище та інші дівчачі іграшки можна замовити всього в кілька кліків в інтернет-магазині Pampik.
Загалом краще вибирати подарунки, що спонукатимуть дітей до творчості та пізнання нового. Враховуйте їхні інтереси та не забувайте про безпеку та відповідність віку. Саме це є запорукою вибору ідеального презенту.