Речник Повітряних сил в інтерв’ю Telegram-каналу «Труха» розповів, що пресслужба ПС ЗСУ співпрацює з пабліком, оскільки він допомагає своєчасно та оперативно поширити офіційні повідомлення від держструктур України, пише «НБН».
Полковник пояснив, що канали в Telegram швидше доставляють інформацію українцям, аніж оголошується тривога, а ці секунди можуть врятувати людям життя.
При цьому спеціальна група пресслужби ПС ЗСУ веде «бойове чергування» у месенджері та шукає дані, які можуть нашкодити Силам оборони. У відомстві також звертають увагу на подачу інформації в Telegram-каналах, можуть попросити авторів прибрати або підкоригувати публікації.
Команда Ігната переглядає і російські пабліки, відслідковуючи, що ворог «закидає» в інформаційний простір, щоби впливати на ситуацію в нашій країні.
Він нагадав, що кремлівські пропагандисти запускають фейки саме через канали в Telegram, тому важливо їх вчасно виявити та оперативно відреагувати.