Як інформує «НБН» із посиланням на Telegram-профіль Генштабу ЗСУ, цей об’єкт є провідним підприємством російського військово-промислового комплексу (ВПК): тут розробляють і виробляють напівпровідники й такі компоненти, необхідні для виготовлення авіації та ракет.
Ключові напрямки діяльності Болховського заводу — виробництво напівпровідникових приладів, мікро- і силової електроніки, включно з діодами, мікрочіпами для імпульсних джерел енергоживлення, оптоелектронними комутаторами та сервоприводами.
Зокрема, цей об’єкт ВПК відвантажував продукцію 19 аналогічним підприємствам, наприклад, тим, що спускають з конвеєра літаки (компанія «Сухой»), ракети «Іскандер» і «Кинджал».
Попри те, що на завод накладено міжнародні санкції, потужності підприємства щорічно випускали майже 3 млн приладів.
У Генштабі ЗСУ підтвердили досягнення периметра цілі десятьма українськими дронами-камікадзе, і після цього «прильоту», на підприємстві зафіксовано масштабну пожежу.
Раніше ми писали про те, що ЗМІ дізнавалися подробиці атаки на об’єкт окупантів у селі Перевальне в Криму 16 травня.