Про те, що наші силовики вже затримали агента, який працює на російські спецслужби та допоміг навести ракетний удар ЗС РФ на кафе в центрі Краматорська у вівторок, 27-го червня, пише «НБН», посилаючись на офіційний Telegram-канал Служби безпеки України.
Зокрема, затриманий — мешканець Краматорська, який працює в місцевому газотранспортному підприємстві й давно вийшов на контакт із ГРУ РФ. Саме цьому зловмиснику окупанти доручили у вівторок з’ясувати інформацію щодо роботи міського кафе, та зафіксувати наявність у ньому відвідувачів: агент спецслужб Росії провів приховане фільмування усередині закладу, включно з розміщенням автівок, припаркованих поруч, після чого переслав відеофайл росіянам.
У СБУ підкреслюють, що лише внаслідок отримання вищевказаної інформації, російські загарбники змогли здійснити вогневе ураження кафе, в якому перебували люди.
Варто зазначити, що чоловіка-навідника раніше дистанційно завербувало російське ГРУ, ще до вторгнення РФ до України, і з початком війни, «активувало» прихованого агента, доручивши вести збір даних, що стосуються місць базування і переміщення Сил оборони поблизу Слов’янська і Краматорська. Також, колаборант мав надавати геолокації місцевої критичної інфраструктури та об’єктів, які масово відвідує цивільне населення.
![](https://nbnews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_12-08-22-1.jpg)
Раніше ми писали про те, що у Повітряних силах повідомляли подробиці вчорашнього удару РФ по Кременчуку.