Про те, що подібною оновленою політикою Білого Дому передбачається посилення позицій Банкової, зокрема, завдяки формуванню так званої «сильної руки» в разі проведення мирних домовленостей із Кремлем, пише «НБН», посилаючись на матеріал Politico.
Як стало відомо, наразі відкритих коригувань у намірах Білого Дому не фіксується, однак наразі США «кулуарно» обговорюють з Україною сценарій щодо відходу захисників на поглиблені оборонні позиції, включно з розширенням протиповітряної оборони, спорудженням фортифікацій на передовій і протитанкових загороджень/рвів біля кордону з Білоруссю. Передбачається, що вищеописаний перегляд тактики допоможе Києву зміцнити позиції в імовірних переговорах з Москвою.
Крім того, ще один крок, що дає змогу нашій країні зайняти вигіднішу позицію в переговорному процесі з державою-терористом, — прискорення процесу прийняття України до Північноатлантичного Альянсу, проте швидка інтеграція до НАТО все ж не планується, а ЗСУ не припиняють контрнаступ, від якого адміністрація Байдена поки що «не відмовляє».
Зокрема, дискусії про мирні переговори ініціюються, але в Білому Домі не можуть офіційно змінити свої погляди через політичний ризик для Байдена. Варто зазначити, що така зміна стратегії спровокована майбутніми в США президентськими перегонами — тривала війна без значущої перемоги ускладнить переобрання Джозефа Байдена, зігравши на руку Дональду Трампу.
Раніше ми писали про те, що Байден затвердив фінансування оборони США на $886 млрд, виділивши Україні лише 300 млн.