Як інформує “НБН“, про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Дослівно з оприлюдненого повідомлення:
Окупанти Російської Федерації продовжують активно переобладнувати навчальні заклади на території тимчасово окупованих населених пунктів України у військові медичні установи. Зокрема, у такий спосіб у польові шпиталі було переобладнано школу в селищі Азов Запорізької області та дошкільний навчальний заклад у селищі Гладівка, що в Херсонській області.
Зазначається, що наразі на лікуванні у вищевказаних місцях перебувають близько п’ятдесяти поранених окупантів РФ.
Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, які проблеми, за словами глави ГУР МОУ, очікують Україну після закінчення війни.