Про те, що всупереч скороченню кількості російських кораблів-ракетоносіїв в акваторії Чорного моря, загроза подальших атак зберігається на вельми високому рівні, оскільки РФ може застосувати весь свій запас боєприпасів, пише «НБН», посилаючись на заяву речниці Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк, яка прозвучала в ефірі телемарафону на YouTube-каналі «ТСН».
Наразі на бойовому чергуванні в акваторії Чорного моря перебувають два російські надводні кораблі-ракетоносії, які можуть здійснити сумарний залп із 16 ракет. За словами Гуменюк, загроза ймовірного ракетного удару й надалі залишатиметься близькою до високого ступеня, адже окупанти в стані відчаю можуть «переступити червону межу», і скористатися «стратегічним запасом ракет, який не варто чіпати».
Раніше ми писали, як представник Повітряних сил прокоментував масовані атаки на Україну армії країни-агресора іранськими БПЛА.