Про те, що цього вівторка, 27-го червня, країна-агресор запустила по місту Кременчук на Полтавщині фактично ті самі ракети, що й 2022-го року по торговельному центру, пише «НБН», посилаючись на заяву речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, яка прозвучала під час трансляції телемарафону на YouTube-каналі «ТСН».
За словами Ігната, сьогоднішній запуск стався з бортів російських Ту-22М3, які є носіями ракет Х-22, — 12 місяців тому аналогічний боєприпас влучив у торговий центр у Кременчуці. Також, окупанти відправили для обстрілу щонайменше 2 літаки, які попередньо були помічені в повітряному просторі, і «щонайменше 2 ракети були зафіксовані під час цієї атаки».
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що в ОК «Південь» повідомляли — окупанти взяли тактичну паузу для обстрілів України.