Про те, що ключовим типом ведення бойових дій на даній ділянці фронту залишається ведення контрбатарейної боротьби нашими бійцями, які інтенсивно накривають снарядами місця концентрації ворога, а також його вогневі позиції та тилові склади забезпечення, пише «НБН», посилаючись на офіційний Telegram-канал Сил Оборони Півдня України.
Як стало відомо, минулої доби, завдяки ефективній роботі захисників, у «другої армії світу», що зайняла лівий берег Дніпра, крім 3 фортифікаційних споруд, потроху потрощили:
- у «живій силі» — на 71 «хорошого росіянина»;
- у мінометах — на 2;
- у гарматах — на 4;
- у комплексах відеоспостереження «Муром-М» — на 1;
- в одиницях автомобільної техніки — на 4;
- у розвідувальних дронах «ZALA» і «Supercam» — на 2;
- у плавзасобах — на 1.
Раніше ми писали про те, що в ЗСУ повідомляли про успіхи захисників біля Авдіївки, Мар’їнки та Роботиного.