Про те, що загарбники продовжать здійснювати ідентичні атаки з повітря, спрямовані не стільки на критично важливі об’єкти України, скільки на максимальну дестабілізацію обстановки в країні, пише «НБН», посилаючись на X-акаунт Міноборони Великої Британії.
Аналітики військової розвідки Британії припускають, що подібна тривала пауза в завдаванні ударів російською тактичною авіацією була безпосередньо пов’язана зі складнощами в управлінні та плануванні, особливо після ліквідації кількох A-50 Україною.
Крім того, в Міноборони Великої Британії вважають, що Москва, напевно, не припинить здійснювати ракетні та дронові атаки на критично важливі об’єкти в Україні, прагнучи зберегти високий ступінь тиску як на Київ, так і на місцеве населення, тобто сформувавши додаткові «репутаційні» ризики для нашого уряду і посиливши ймовірність дестабілізації ситуації.
Зазначимо, що побічно прогнозування британської розвідки підтвердилося — сьогодні, 22-го березня, «друга армія світу» знову атакувала Україну більш ніж 60 «Геранями-2/Шахедами» і майже 90 ракетами різноманітних типів, включно з «Кинджалами», пошкодивши низку об’єктів енергоструктури.
Раніше ми писали про те, скільки ворожих цілей сьогодні збила ППО України.