Про те, що агенти кримського руху опору вкотре зафіксували передислокацію російської техніки в Криму, зокрема, з Джанкоя, по військових об’єктах у якому Сили Оборони України регулярно завдають ударів, пише «НБН», посилаючись на фотоматеріал, оприлюднений в офіційному Telegram-каналі «АТЕШ».
Цього разу партизанам вдалося простежити за переміщенням автоматизованих комплексів, призначених для радіоелектронного придушення (РЕП) Р-330 «Борисоглібськ» окупантів із Джанкоя. Втім, в «АТЕШ» підкреслили, що до материкової частини нашої країни ця російська техніка точно не доїде, оскільки незабаром очікується «дуже красивий салют».
Рух кримського опору знову звернувся до «хороших росіян»:
Закликаємо російських військових працювати з нами. Це допоможе вам вижити!
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що «АТЕШ» демонструвало, як окупанти готуються до відповідних дронових ударів України по Криму.