Як інформує «НБН» із посиланням на відомості, розміщені в офіційному Telegram-профілі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, від початку повномасштабного вторгнення РФ до України відповідні структури нашої країни повернули в безпечне використання вже понад 35 000 квадратних кілометрів територій.
Виходячи зі слів Шмигаля, влада не має наміру зупинятися на досягнутому, і продовжує розширювати можливості. Зокрема, у розмінуванні беруть участь:
- 260 спецмашин;
- 87 компаній-операторів, залучених до протимінно-саперної діяльності (йдеться про щонайменше 5 500 тисяч хоробрих чоловіків і жінок, які очищають українську землю від російського мінного сміття).
Прем’єр додав: пильна увага приділяється розчищенню земель сільськогосподарського значення — наразі розміновано більше ніж 1 000 Га полів, що має надважливе значення для стабільності посівної кампанії, та дасть змогу зібрати високий врожай, — «для українського експорту і нашої економіки».
Раніше ми писали про те, що в ISW розповідали про прогрес контрнаступу ЗСУ на Покровському напрямку.