Юрий Луценко извинился за высказывание о Небесной Сотне

Общество

Генпрокурор отметил, что просто неправильно выразился.

Скандал вокруг фразы Юрия Луценко возник вчера, на заседании комитета Рады, передает «НБН» ссылаясь на «ЛИГА.Новости«.

Отметим, что он причислил к Героям Небесной Сотни и погибших во время событий на Майдане милиционеров:

«Хочу отметить, что речь идет о всех сторонах конфликта. Ведь среди Небесной Сотни есть и 18 погибших милиционеров. Хочу добавить, что они все являются жертвами».

Данные слова вызвали немалый резонанс среди общественности поэтому уже сегодня, 7 февраля, Генеральный прокурор Украины принес извинения за свое высказывание.

Как отметил Луценко, он просто неправильно высказался, забыв добавить одно слово:

«Я прошу прощения у всех, кого задели мои слова. Я просто не так выразился. Я должен был сказать, что кроме погибших из Небесной Сотни, кроме наших майдановцев, погибли и два десятка работников милиции».

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував хвилю обурених дописів:«Да, я знаю, що зараз шукають в цих словах чергову зраду. Хочу сказати, що напевне я одне слово неправильно висловив.Йдеться про те, що крім загиблих з Небесної сотні, я прямо скажу – наших, майданівців загинули також близько 20 міліціонерів. І багато років поспіль російська пропаганда і ватажки терористичних угруповань розганяли інформацію про те, що це майданівці винні в смертях, це вони перші почали стріляти. І багато інших шейків, якими насичена російська інформаційна сфера, подекуди і українська.Тому висновок експертизи – незалежної та об’єктивної експертизи, яка згідно закону є основою підтримки обвинувачення, чорним по білому сказала «ні» всім цим фейкам. Бо саме наказ Януковича і керівників СБУ Якименка і МВС Захарченка на застосування озброєних людей проти мирних демонстрантів – дослівно цитую: «стоїть в прямому причинно-наслідковому зв’язку зі смертями мирних демонстрантів та правоохоронців на Майдані». Отже, ніхто з майданівців не винен в смертях тих правоохоронців, які виконували, на жаль, злочинний наказ. Вони стали жертвами тих злочинців, які такий наказ віддали. І, з моєї точки зору, це закриває історію фальшивих, облудних звинувачень Майдану у смертях правоохоронців. Абсолютно чітко доведено – саме Янукович, Захарченко і Якименко винні у всіх смертях: і героїв Небесної сотні, і тих міліціонерів, які, на жаль, виконуючи злочинний наказ, загинули. От і все.На жаль, я помилився в одному слові. Я хотів сказати, що разом з Небесною сотнею є і міліціонери, але використав інше слово, і воно напевне когось образило. Якщо це дійсно затронуло душі, серця усіх, хто це чув, я приношу вибачення. Але ще раз хочу підкреслити. Вважаю, це нарешті знімає російський міфи проти мирного Майдану».

Posted by Лариса Сарган on Neljapäev, 7. veebruar 2019

Напомним, ранее Юрий Луценко рассказал, сколько коррумпированных прокуроров уволили в прошлом году.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий