5 способів ефективно відпочити

Отдых

Кожен з нас хоче бути ефективнішим на роботі, легко виконувати щоденні обов’язки і не відчувати постійної втоми, яка нападає на нас відразу після того, як ми відпили останній ковток ранкової кави. Як змусити тіло співпрацювати з нами і не саботувати наше бажання працювати? Як змусити свій розум зосередитись та бути ефективнішим? Дайте їм відпочити!

ефективний відпочинок

5 способів ефективно відпочити

Тільки відпочилі тіло і розум здатні використовувати більшу частину свого потенціалу. Замість того, щоб марно витрачати енергію, читаючи те ж речення втретє, не розуміючи жодного слова, просто зробіть перерву. Замість того, щоб змушувати себе працювати ефективніше, пошукайте тури вихідного дня зі львова від Tango Travel, відпочиньте та відвідайте ще досі невідомі для вас місця.

Втома — це природні захисні сили організму і перший сигнал, що у нашої імунної системи можуть виникнути проблеми з нормальним функціонуванням. Хронічна втома призводить до численних інфекцій, пригніченого настрою, а в крайньому випадку навіть до депресії. Відпочинок не тільки сприятливо впливає на наше здоров’я, але і допомагає ефективніше працювати. Регенерація тіла і розуму необхідна для правильного функціонування нашого організму. Якщо ви запам’ятаєте кілька правил ефективного відпочинку, ви повністю зарядите свої батареї та покращите якість повсякденного життя.

1. Менше — значить більше

Перебуваючи на роботі, не змушуйте себе сидіти 8 годин перед комп’ютером. Розум не може залишатися в постійному фокусі більше 90 хвилин. Виявляється, якщо робити перерви кожні 1,5 години, ви зможете тримати рівень концентрації постійним. За умови, що ви правильно використаєте ці кілька безкоштовних хвилин. Важливо хоча б на мить змінити обстановку: піти на коротку прогулянку, відвідати друга на іншому поверсі або піти на кухню, щоб зробити чай. Ви отримаєте найкращі результати під час вашої робочої перерви, повністю відрізавши своє завдання і не використовуючи електронні пристрої, щоб дати відпочити голові від зайвих подразників.

Читайте также:  Как выбрать лучшее место для отдыха в Сети?

2. Зміна точки зору

Якщо на роботі ви напружуєте свій мозок, постійно аналізуючи та обробляючи інформацію, регулярно робіть собі справжнє перезавантаження — копайте сад, бігайте п’ять кілометрів, танцюйте. Фізичні навантаження дозволять звільнитись від зайвих думок, залучаючи до дії іншу півкулю. І навпаки: якщо ви працюєте фізично кожен день, ввечері дозвольте собі відпочити за допомогою гарної книги чи масажу. Відстороненість від довготривалих завдань і повна зміна виду діяльності дозволить вам повністю відновитись.

3. Довіряйте природі

Коли організм каже вам, що йому потрібна перерва, дослуховуйтесь до своїх інстинктів. Переважно десь там, де можна насолодитися спілкуванням з природою. Дослідження показують, що люди, які частіше знаходяться на свіжому повітрі, мають кращу здатність запам’ятовувати, ніж ті, хто проводить час у містах, де їх засипають новою інформацією та подразниками, що вимагають уваги з усіх боків.

Читайте также:  Весеннее использование пенополистирольных ульев

4. Не нудьгуйте

Якщо ви виконуєте одні і ті ж завдання день за днем, вам швидко це набридне. Цей же механізм працює і під час відпочинку. Речі, якими ви займаєтесь у вільний час, повинні вас цікавити. Не дозволяйте собі потрапляти в розпорядок життя, який змушує вас робити справи механічно, дозволяючи вашим думкам бродити навколо списку обов’язків. Ви повинні бути максимально причетними до того, чим займаєтесь.

5. Дійте стратегічно

Часто під час канікул ви проводите останні дні в хвилюваннях, скільки обов’язків чекає на роботі після повернення? Ці думки, безумовно, не допомагають вам максимально використати свою відпустку. Простий спосіб уникнути цієї ситуації — скласти список речей, які ви не закінчили перед від’їздом, і тих, які слід зробити першими, коли повернетесь. План та усвідомлення того, що саме вас чекає, допоможуть вам не думати про ці обов’язки у відпустці. Також добре, якщо можливо, не залишати складні справи та завдання, які потребують великої напруги в перші дні після відпустки. Завдяки цьому ви забезпечите собі м’яку посадку, коли повернетесь у реальність.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий