Киев на карантине: с 17 марта в столице будут работать лишь продуктовые магазины, аптеки, автозаправки и банки

Общество

Данное решение опубликовано в пресс-службе мэра Киева Виталия Кличко. Аналогичные меры предосторожности уже введены во Львове, Одессе и Ивано-Франковске.

Виталий Кличко
Виталий Кличко. Фото — liga.net

Со вторника, 17 марта, Киев переходит на усиленный режим карантина, сообщает «НБН» ссылаясь на видеообращение Виталия Кличко.

По его словам, уже с завтрашнего дня в столице максимально ограничат:

  • перемещение людей между Киевом и другими населенными пунктами
  • проведение мероприятий, которые собирают скопления людей (культурные, спортивные, религиозные и др.)
  • прекратят работу кафе/ресторанов/столовых/баров. Им разрешат лишь принимать онлайн-заказы на доставку пищи
  • прекратят работу ТРЦ
  • закроют спортзалы и спорткомплексы
  • закроют заведения для обслуживания населения (парикмахерские, СПА, салоны красоты, сауны, массажные салоны, тату салоны и тому подобное)
  • закрываются ночные клубы компьютерные клубы

Работать будут лишь аптеки, продуктовые и хозяйственные магазины, автозаправки, банки и банкоматы:

«Мы понимаем, что это создаст массу неудобств для жителей Киева и принесет больные потери для бизнеса. Но эти меры вынужденные и они лишь на время. Прибыль и день это важно. Но не так важно, как жизнь и здоровье людей. И о людях мы должны думать в первую очередь».

Київ посилює обмежувальні заходи

Друзі! Столиця продовжує убезпечувати і упереджувати ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу. Міська влада посилює обмежувальні заходи в Києві. Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею й Україною! Тому, з 17 березня максимально обмежується: — Пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.- Проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участі громадян. Тимчасово призупиняється робота:- Торговельних центрів.- Закладів громадського харчування: не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн-замовлення на доставку їжі- Спортивних комплексів і залів.- Закладів побутового обслуговування населення: SPA-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салони та інших.- Розважальних закладів: дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.Працюватимуть:- Продуктові та господарські магазини.- Аптеки.- АЗС.- Банки та банкомати. Ми розуміємо, що це незручності для мешканців міста та втрати для бізнесу. Але вони – вимушені та тимчасові. Прибутки та гроші – важливі. Та здоров’я і життя людей – найважливіше! І ми повинні дбати перш за все про це! Міська влада працюватиме в штатному режимі для забезпечення життєдіяльності та безпеки мешканців столиці. Керівники підприємств, установ та організацій столиці, незалежно від форм власності та підпорядкування, повинні максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ.Що стосується громадського транспорту — користування ним ми поки не обмежуємо. Але сподіваємося на свідомість киян, — що не пересуватимуться містом без крайньої потреби. На роботу (хто працюватиме), в магазини за продуктами, чи в аптеку. Увесь громадський транспорт обробляється дезинфікуючими засобами кілька разів на день. У метро ми просимо пасажирів їздити в масках! Це — ваша безпека і безпека оточуючих людей.

Gepostet von Віталій Кличко am Montag, 16. März 2020

 

Напомним, ранее мы сообщали, что в Украине зафиксировали 5 случаев коронавируса.


загрузка...

Добавить комментарий