Петр Порошенко прокомментировал задержание Олега Гладковского

Важное Политика

Своим мнение он поделился на своей странице в Facebook.

Так, по словам пятого президента, задержание экс-чиновника Олега Гладковского — это феерическое шоу.

Об этом пишет «НБН«.

«Ещё со времен древнего Рима популисты при власти всегда руководствуются принципом «хлеба и зрелищ». Когда мало хлеба — кормят шоу. Феерическими задержаниями можно сорвать аплодисменты, но лишь до первого антракта, когда зрители поймут, что в буфете — пусто».

Стоит отметить, что словами о «пустом буфете» Порошенко намекает на «пустой» Госбюджет-2020, который бил принят сегодня в первом чтении.

Новий бюджет: замість кінця епохи бідності — українців попросять вернути субсидії

У Європейська Солідарність вздовж і поперек вичитали бюджет наступного року. Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в чотири тисячі доларів. Свідомий жарт перед президентськими виборами. А якщо хтось ту хохму і прийняв за чисту монету, то його проблеми. Значить, з почуттям гумору щось не так. Але з бюджету кудись поділися навіть ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде тринадцятої пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину і так далі. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення нашим воїнам. Зате буде тиск на ФОПи. Днями «Слуги» ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів – зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття. Ще з римських часів популісти при владі завжди керують за принципом «хліба й видовищ». Коли недодають хліба, то годують шоу. І феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 18. Oktober 2019

Напомним, ранее мы писали, что Олегу Гладковскому объявили о подозрении.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Добавить комментарий