Якщо з Луческу не вийде, то треба буде міняти вас всіх, — Суркіс футболістам

Спорт

Напередодні київське «Динамо» на своєї спортивній базі в Конча-Заспі провело перший тренувальний процес під керівництвом нового тренерського штабу на чолі з Мірчею Луческу.

Якщо з Луческу не вийде, то треба буде міняти вас всіх, - Суркіс футболістам

Перед її початком нового головного тренера команді представив сам президент клубу Ігор Суркіс, почавши з поздоровлень на адресу ювіляра, який відзначив днями своє 75-річчя.

Від імені всієї команди її капітан Сергій Сидорчук вручив Луческу клубну футболку з 75-м номером на спині. Іменинник прийняв символічний подарунок, зазначивши при цьому, що найкращим подарунком для нього буде чемпіонство київського «Динамо» за підсумками сезону.

Якщо з Луческу не вийде, то треба буде міняти вас всіх, - Суркіс футболістам

Мірча Луческу

У свою чергу, Суркіс звернувся до гравців, висловивши повну довіру румунському фахівцеві.

«Луческу хоче трофеїв. Але трофеїв не для себе, а, перш за все, для вас! Я вам представляю нового головного тренера. Ви все його прекрасно знаєте. Багато з вас пам’ятають, як цей тренер вас же і обігравав. А тепер він прийшов до нам щоб обігравати вже тих, з ким він побудував систему, команду», — наводить слова президента «Динамо» офіційний сайт «Біло-синіх».

«Ми з ним багато говорили — система є, але тепер потрібна ваша воля, щоб ви працювали як слід в тренувальному процесі і втілювали цю роботу в результат на футбольному полі.

Вважаю, що якщо з цим тренером у вас не вийде, тоді, напевно, потрібно буде міняти всіх вас. Успіхів вам і всього самого доброго «, — завершив свій спіч Суркіс.

Таким чином, власник дав зрозуміти футболістам, що інтриг у команді він більше не допустить.

По материалам: lb.ua

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий